Shiwath
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Przez pustą ścieżkę kroki me prowadzą, przez pustą ścieżkę chodzić co dzień muszę. Może o ścieżkę inni też zawadzą, może tak samo oddadzą swą duszę. Gdy się rozglądam, nikogo nie widzę, lecz gdy wzrok spuszczę, spojrzeń czuję wiele...
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Budynek Uczelni

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Lady Vernea
Najwyższa Cesarzowa Shiwath
Lady Vernea


Liczba postów : 96

Budynek Uczelni Empty
PisanieTemat: Budynek Uczelni   Budynek Uczelni EmptyPią Sie 02, 2013 12:42 pm

A więc całokształt sal, korytarzy, zakamarków i norek. Dla gości i nowicjuszy budynek może jawić się istnym labiryntem, dlatego najmłodsi uczniowie uczą się na najniższym poziomie. Im wyżej, tym bardziej nieliczni mają tam wstęp.
Na samym dole znajdują się sale lekcyjne dla zwykłych uczniów oraz jadalnia dla dzieci zamieszkujących dormitoria.
Powrót do góry Go down
https://biala-sowa.forumpl.net
Shelan Erh
Ogniołak
Shelan Erh


Liczba postów : 69

Budynek Uczelni Empty
PisanieTemat: Re: Budynek Uczelni   Budynek Uczelni EmptyCzw Sie 22, 2013 11:36 am

Po wejściu do środka, Shelan zdjęła płaszcz nie zwalniając kroku. Wiele osób witało się z nią grzecznie, a ona odpowiadała z szacunkiem.
- Mistrzyni - zwróciła się do niej jedna z dziewcząt, służka Nejsha w długiej lawendowej sukni. - Kto to jest?
Be zwątpienia miała na myśli gościa Shelan.
- Ktoś, komu spróbuję pomóc. Przygotuj proszę dla niego pokój i gorącą kąpiel, mniej więcej za godzinę.
Nejsha wzięła jej płaszcz, a Shelan uniosła nieco poły sukni i zaczęła się wspinać po schodach.
Powrót do góry Go down
Adiel
Demoniczny przewodnik
Adiel


Liczba postów : 63

Budynek Uczelni Empty
PisanieTemat: Re: Budynek Uczelni   Budynek Uczelni EmptyCzw Sie 22, 2013 11:40 am

Wchodząc również pozbył się zbędnego płaszcza. Niósł go od tej pory w rękach. Nieco zdziwił się słysząc z kim ma do czynienia jednak nic nie powiedział. Jedynie skinął lekko głową przybyłej dziewczynie. Chciał powiedzieć, że przygotowywanie kąpieli będzie zbędne, jednak nie wiedział co go czeka dlatego wciąż się nie odzywał. Szedł jedynie na Shelan, nawet się nie rozglądając.
Powrót do góry Go down
Shelan Erh
Ogniołak
Shelan Erh


Liczba postów : 69

Budynek Uczelni Empty
PisanieTemat: Re: Budynek Uczelni   Budynek Uczelni EmptyCzw Sie 22, 2013 11:50 am

Doprowadziła go do niedużego pomieszczenia z leżanką i parawanem. Wskazała parawan.
- Rozbierz się do pasa proszę.
Sama stanęła przy regale z kolorowymi buteleczkami.

(proszę o pełny opis postaci rozebranej do pasa. Blizny, tatuaże, wszelkie inne punkty charakterystyczne)
Powrót do góry Go down
Adiel
Demoniczny przewodnik
Adiel


Liczba postów : 63

Budynek Uczelni Empty
PisanieTemat: Re: Budynek Uczelni   Budynek Uczelni EmptyCzw Sie 22, 2013 12:15 pm

Wszedł za parawan gdzie ściągnął odzież wierzchnią z góry oraz koszulę, którą miał pod spodem. Ubrania wraz z płaszczem zostawił na parawanie. Po tym wyszedł zza niego nie wstydząc się niczego. Na jego ciele widoczne były delikatne tatuaże w odcieniu jego skóry tyle że bardziej ciemne, które nie kończyły się. Jedynie na twarzy widać ten czarny kawałek, ale i na reszcie ciała spokojnie każdy mógł dojrzeć wzory.  Nie można powiedzieć że znaki tych tatuaży coś znaczyły, on sam nie miał pojęcia że to nie były zwykłe tatuaże.


Ostatnio zmieniony przez Adiel dnia Czw Sie 22, 2013 12:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Shelan Erh
Ogniołak
Shelan Erh


Liczba postów : 69

Budynek Uczelni Empty
PisanieTemat: Re: Budynek Uczelni   Budynek Uczelni EmptyCzw Sie 22, 2013 12:26 pm

Shelan otępiała. Wpatrywała się we wzory, zadając sobie w myślach morze pytań.
- Nie znasz swoich rodziców, tak? - upewniła się, stając przed nim. - Mogę dotknąć?
Powrót do góry Go down
Adiel
Demoniczny przewodnik
Adiel


Liczba postów : 63

Budynek Uczelni Empty
PisanieTemat: Re: Budynek Uczelni   Budynek Uczelni EmptyCzw Sie 22, 2013 12:30 pm

-No tak nie znam - Potwierdził to co mówiła. Zastanawiało go czy te znaki w czymś pomogą jej, aby dowiedzieć się o jego przeszłości.
-Myślę że nie ma problemu - Odpowiedział, zastanawiając się czy nie jest w jej oczach jakimś dziwakiem mając na sobie tyle tatuaży.
Powrót do góry Go down
Shelan Erh
Ogniołak
Shelan Erh


Liczba postów : 69

Budynek Uczelni Empty
PisanieTemat: Re: Budynek Uczelni   Budynek Uczelni EmptyCzw Sie 22, 2013 12:39 pm

Shelan nacisnęła delikatnie na znaki na piersiach. Kolor się nie zmienił, więc nie były to znaki magiczne. Kolor nie wskazywał na tatuaż, oprócz tego na twarzy.
- Czy potrzebujesz krwi? To znaczy, może nie do końca krwi... czy musisz od czasu do czasu coś lub kogoś ugryźć?
Powrót do góry Go down
Adiel
Demoniczny przewodnik
Adiel


Liczba postów : 63

Budynek Uczelni Empty
PisanieTemat: Re: Budynek Uczelni   Budynek Uczelni EmptyCzw Sie 22, 2013 12:43 pm

-Nie, raczej nie - Odpowiedział, choć nieco zdziwiło go to pytanie. Co prawda ma kły nieco inne od ludzi, jednak raczej z nich w ten sposób nie korzystał.
Powrót do góry Go down
Shelan Erh
Ogniołak
Shelan Erh


Liczba postów : 69

Budynek Uczelni Empty
PisanieTemat: Re: Budynek Uczelni   Budynek Uczelni EmptyCzw Sie 22, 2013 12:52 pm

Shelan podrapała się po głowie.
- Otwórz usta, proszę.
Zajrzała mu do buzi. Uzębienie by się zgadzało, ale z drugiej strony... był o wiele za łagodny na demona. Magię można było wyjaśnić tym, że mężczyzna był Genivą, z rodzicem Tanielą, ale w takim wypadku musiałby gryźć.
- Będę musiała poprosić kogoś o konsultację, zgodzisz się?
Powrót do góry Go down
Adiel
Demoniczny przewodnik
Adiel


Liczba postów : 63

Budynek Uczelni Empty
PisanieTemat: Re: Budynek Uczelni   Budynek Uczelni EmptyCzw Sie 22, 2013 12:55 pm

Posłusznie otworzył usta i nieco się schylił aby dobrze widziała. Dziwnie się czuł tak oglądany, ale wiedział że przynajmniej czegoś się dowie.
-Jeśli Pani potrzebuje, to chyba nie musi mnie pani prosić o pozwolenie - Stwierdził zgodnie z prawdą. I tak wszystko co robi, to robi chyba dla niego.
Powrót do góry Go down
Shelan Erh
Ogniołak
Shelan Erh


Liczba postów : 69

Budynek Uczelni Empty
PisanieTemat: Re: Budynek Uczelni   Budynek Uczelni EmptyCzw Sie 22, 2013 12:57 pm

- Będę potrzebowała specjalisty bestiologa - wyjaśniła. - On będzie w stanie z całą pewnością określić twoją rasę. Zdaje się, że ja więcej nie zrobię, zaprowadzić cię do twojego pokoju? Możesz się ubrać.
Wróciła do regału, stając plecami do niego.
Powrót do góry Go down
Adiel
Demoniczny przewodnik
Adiel


Liczba postów : 63

Budynek Uczelni Empty
PisanieTemat: Re: Budynek Uczelni   Budynek Uczelni EmptyCzw Sie 22, 2013 1:00 pm

Podszedł za parawan gdzie się ubrał. Płaszcz znów wylądował w jego rękach.
-Znaczy się zostaje w uczelni? - Zapytał niepewien co ma teraz ze sobą zrobić. Wciąż tak na prawdę nic wielkiego się nie dowiedział. - I jak długo trzeba czekać - Nie, żeby był niecierpliwy jednka zależało mu na znalezieniu odpowiedzi na dręczące go pytania.
Powrót do góry Go down
Shelan Erh
Ogniołak
Shelan Erh


Liczba postów : 69

Budynek Uczelni Empty
PisanieTemat: Re: Budynek Uczelni   Budynek Uczelni EmptyCzw Sie 22, 2013 1:06 pm

- Nie musisz, jeśli nie chcesz, ale wolałabym, żebyś został - odpowiedziała. - Jutro rano poproszę cię o jeszcze jedno badanie, tym razem z bestiologiem. A tymczasem możesz odpocząć tutaj, w Uczelni. Czy mogę coś dla ciebie zrobić?
Złożyła dłonie za plecami. Wyglądała trochę jak dziecko, a na pewno nie jak Wielki Mistrz Magów.
Powrót do góry Go down
Adiel
Demoniczny przewodnik
Adiel


Liczba postów : 63

Budynek Uczelni Empty
PisanieTemat: Re: Budynek Uczelni   Budynek Uczelni EmptyCzw Sie 22, 2013 1:16 pm

-Nie mam nic przeciwko zostaniu, tym bardziej że mam kilka pytań. - Wciąż nie wiedział czym jest źródło o którym byłam mowa dużo wcześniej. I co z tą magią. Zastanawiał się też po cóż jest bestiolog, ale chyba w końcu wszystko się wyjaśni.
-Głownie zastanawia mnie fakt, magii bo nie wiele było o tym wspominanie.
Powrót do góry Go down
Shelan Erh
Ogniołak
Shelan Erh


Liczba postów : 69

Budynek Uczelni Empty
PisanieTemat: Re: Budynek Uczelni   Budynek Uczelni EmptyCzw Sie 22, 2013 1:33 pm

- Ah, chcesz porozmawiać? Wybacz mój nietakt, tak bardzo zajęłam się sprawą twojej rasy, że pozostawiłam cię w niewiedzy. Może zjemy razem kolację? Tam ci wszystko wyjaśnię.
W tej chwili ona sama marzyła o kąpieli.
Powrót do góry Go down
Adiel
Demoniczny przewodnik
Adiel


Liczba postów : 63

Budynek Uczelni Empty
PisanieTemat: Re: Budynek Uczelni   Budynek Uczelni EmptyCzw Sie 22, 2013 1:42 pm

-Głownie chodzi mi aby ta rozmowa się odbyła.- Odpowiedział szybko nie chciał się narzucać.- Oczywiście nie nalegam teraz, wszystko może poczekać. Określony czas. Jednak byłbym wdzięczny gdybym był po prostu pewien że ona nadejdzie.
Sam jeden teraz wolał się zdrzemnąć. Informacje mogły poczekać nieco dłużej skoro i tak długo tego nie wiedział.
-Dziękuję za zaproszenie, jednak myślę że skorzystam z kąpieli o której wcześniej była mowa. -Postanowił, że zrobi użytek z tego co było przygotowane a Shelan pozostawi na jakiś czas wiedząc, że i tak pewnie jest bardzo zajęta.
Powrót do góry Go down
Shelan Erh
Ogniołak
Shelan Erh


Liczba postów : 69

Budynek Uczelni Empty
PisanieTemat: Re: Budynek Uczelni   Budynek Uczelni EmptyCzw Sie 22, 2013 1:56 pm

- Możesz być pewien - obiecała mu. - Nie zwykłam rzucać słów na wiatr. Jutro postaram się odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania. Najsho?
Do środka zajrzała wcześniej widziana śliczna służka.
- Zaprowadź proszę naszego gościa do jego komnaty.
- Oczywiście. Czy mogę zrobić coś jeszcze?
- To będzie koniec twoich zajęć na dzisiaj. Dobrych snów.
Powrót do góry Go down
Adiel
Demoniczny przewodnik
Adiel


Liczba postów : 63

Budynek Uczelni Empty
PisanieTemat: Re: Budynek Uczelni   Budynek Uczelni EmptyCzw Sie 22, 2013 2:03 pm

Zajęć- Powtórzył w myślach- Chyba raczej badań - Poprawił Shelan w myślach. Nie chciał jednak jej niczym obrazić więc się nie odezwał.
-Dziękuję bardzo i do zobaczenia. - Pożegnał się lekkim ukłonem i wyszedł.
[zt]
Powrót do góry Go down
Shelan Erh
Ogniołak
Shelan Erh


Liczba postów : 69

Budynek Uczelni Empty
PisanieTemat: Re: Budynek Uczelni   Budynek Uczelni EmptyCzw Sie 22, 2013 2:13 pm

Uwaga dotyczyła Najshy.
Po tych słowach Shelan zajęła się sobą.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Budynek Uczelni Empty
PisanieTemat: Re: Budynek Uczelni   Budynek Uczelni Empty

Powrót do góry Go down
 
Budynek Uczelni
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shiwath :: Stolica Lerena :: Dzielnica Podpałacowa Lereny :: Uczelnia-
Skocz do: