Shiwath
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Przez pustą ścieżkę kroki me prowadzą, przez pustą ścieżkę chodzić co dzień muszę. Może o ścieżkę inni też zawadzą, może tak samo oddadzą swą duszę. Gdy się rozglądam, nikogo nie widzę, lecz gdy wzrok spuszczę, spojrzeń czuję wiele...
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Jeziora

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Lady Vernea
Najwyższa Cesarzowa Shiwath
Lady Vernea


Liczba postów : 96

Jeziora Empty
PisanieTemat: Jeziora   Jeziora EmptyPon Sie 05, 2013 8:59 pm

Nigdzie nie znajdziecie wody czystszej od tej, która jest tutaj. Wszystkie jeziora połączone się bardzo cienkimi strumieniami, które mkną szybko gdzieś między drzewami czy krzewami. Często można tu spotkać zwierzynę, która przychodzi, by zaczerpnąć parę łyków świeżej wody.
Powrót do góry Go down
https://biala-sowa.forumpl.net
Nihal Troisi
Były złodziejaszek
Nihal Troisi


Liczba postów : 43

Jeziora Empty
PisanieTemat: Re: Jeziora   Jeziora EmptyNie Sie 11, 2013 12:16 pm

W to miejsce przywiodły mnie światła odbijające się od wód i byłam ciekawa cóż to takiego może być. Siedząc na swym wilku znalazłam się w miejscu gdzie widok ukazywał nam pięć połączonych jezior. No dobra może nie do końca wszystkie na raz, bo ciężko ukazać z jednego miejsca całą otaczającą tą dolinę wodę.
-No dobra Sagarell, gdzie my jesteśmy? - no tak mimo wszystko wciąż nie znałam dokładnie tego miasta i otaczających terenów. - Lepiej nie odchodźmy zbyt daleko, bo nie wrócimy zbyt szybko do mieszkania.
Po tych słowach skierowałam się z wilkiem ku bliższemu zbiornikowi aby mój wierzchowiec mógł się napić wody. Ja sama ściągnęłam z pleców kij z łuczywem jak i Faeblades. Wszystko odłożyłam obok miejsca gdzie sobie przysiadłam.

Wiele godzin później.

-Uch, och co się dzieje? - Leżałam na ziemi a tuż obok mnie mój wilk, który czuwał. Prawdopodobnie przespałam kilka godzin. Nie sądziłam że tak będzie. Podniosłam się z trawy i otrzepałam. -No nic wróćmy lepiej do miasta.
Sagarell podniósł się i szedł obok mnie.

[zt]
Powrót do góry Go down
 
Jeziora
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shiwath :: Stolica Lerena :: Okoliczna zieleń :: Dolina Pięciu Jezior-
Skocz do: