Shiwath
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Przez pustą ścieżkę kroki me prowadzą, przez pustą ścieżkę chodzić co dzień muszę. Może o ścieżkę inni też zawadzą, może tak samo oddadzą swą duszę. Gdy się rozglądam, nikogo nie widzę, lecz gdy wzrok spuszczę, spojrzeń czuję wiele...
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Plac główny

Go down 
+6
Cilivren Farrell
Adiel
Spectro
Vortigern
Miravea Tal'Rhani
Lady Vernea
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Cilivren Farrell
Tańcząca z błyskawicami
Cilivren Farrell


Liczba postów : 83

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyNie Wrz 01, 2013 7:55 pm

Jak wszyscy obserwowała niebo i nadejście Białej Sowy. Zawsze to dodawało takiej... Otuchy.
- Pióro Białej Sowy. Podobno ci, którzy je złapią będą mieli szczęście. Wiele osób w to wierzy. odpowiedziała na jego pytanie. Ciekawe było to przekonanie, doprawdy ciekawe... Obserwowała cały czas okolicę, aby w razie jakiegoś niepokojącego wydarzenia interweniować.
Powrót do góry Go down
Mawgan
Wilczy książę
Mawgan


Liczba postów : 35

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyNie Wrz 01, 2013 7:56 pm

-Ferni!-Zaczął bawić się z jakimś wilkiem- zobacz tamta Pani spadła się przez ciebie przewróciła, proszę przeproś ją.
-No dooooobrze!-Podbiegł do dziewczyny która się przez niego przewróciła i zaczął lizać ją po twarzy-Sagarell poczekaj na mnie chwilę, gdzie twoja pani? Lyari pójdziesz z Sagarellem jego pani boleśnie z niego spadła.
-Ok- Na odchodne podszedłem jeszcze do dziewczyny ,która przewróciła się przez Ferniego-Bardzo Panią przepraszam, nazywam się Lyari a to mój towarzysz Ferni. Nic się Pani nie stało?- Podałem dziewczynie rękę aby mogła wstać. Gdy już wstała powiedziałem- Muszę pani kiedyś postawić szklankę jakiegoś napoju w przeprosiny, niech mi tylko Pani powie jak się nazywa a potem będę musiał już lecieć bo Ferni znowu coś nabroił.
Powrót do góry Go down
Adiel
Demoniczny przewodnik
Adiel


Liczba postów : 63

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyNie Wrz 01, 2013 8:03 pm

-Acha - Podsumował jedynie i schował pióro do sakwy. Nie wierzył aby było to prawdą, ale skoro już coś takiego zdobył to zachowa.
-Jesteś dość spięta, dlaczego? - Rzuciał przyglądając się jej. Wciąż się rozglądała a jedna jej z dłoni spoczywała widocznie na broni. Może i niekoniecznie był rozmowny czy coś ale umiał patrzeć i to dobrze.
Powrót do góry Go down
Shelan Erh
Ogniołak
Shelan Erh


Liczba postów : 69

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyNie Wrz 01, 2013 8:06 pm

Shelan trochę oszołomiona zdarzeniem skorzystała z pomocy nieznajomego. Nie zwróciła na niego wcześniej uwagi, po stolicy zawsze kręciły się całe chmary wilków.
- Nic się nie stało - odrzekła, poprawiając suknię. - Shelan. Właściwie to za chwilę będzie tutaj całkiem sporo śniegu i szklaneczka czegoś rozgrzewającego by nie zaszkodziła.
Impreza miała trwać jeszcze długo, ale Shelan nie zostanie do końca. Miała obowiązki. Chwilowo jednak mogła się jeszcze trochę bawić.
Powrót do góry Go down
Cilivren Farrell
Tańcząca z błyskawicami
Cilivren Farrell


Liczba postów : 83

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyNie Wrz 01, 2013 8:07 pm

-Spięta? Pewnie o to ci chodzi...- zaśmiała się lekko Widzisz, przyzwyczajenia. Tak już jest w Gwardii Królewskiej, zawsze trzeba uważać. wzruszyła ramionami. Dla niej to był naturalny odruch, mało osób go tak naprawdę odnotowywało.
Powrót do góry Go down
Adiel
Demoniczny przewodnik
Adiel


Liczba postów : 63

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyNie Wrz 01, 2013 8:14 pm

-Gwardii Królewskiej powiadasz - Nie no teraz po woli nasz Demon-Geniva się załamał. Ale trafił na towarzystwo. Było pewne że dziś sobie nie zabaluję w swój sposób. Ach chciał chociaż poczuć smak krwi, lub usłyszeć choć mały jęk bólu. Jednak nie poddawał się. Zawsze istniała szansa.
-Myślę że dziś to raczej czas na zabawę. Co powiesz na coś mocniejszego? - Skoro nie dostanie jednego zadowoli się na razie alkoholem.
Powrót do góry Go down
Miravea Tal'Rhani
Wredna, ale kochana pani admin
Miravea Tal'Rhani


Liczba postów : 42

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyNie Wrz 01, 2013 8:18 pm

Mira wpatrywała się w Białą Sową, jakby to stworzenie było gościem honorowym, ale jednak nie aż tak, by potrzebował czerwonego dywanu. Czuła wyjątkową więź z Białą Sową i nic na to nie poradzisz. Spojrzała na swoją towarzyszkę rozmowy.
- Ah, prezent od matki - powtórzyła. - Trochę panience zazdroszczę, mnie moja matka nigdy nic nie dała.
Po tych słowach zaśmiała się cicho. Matka zostawiła jej jedynie przymus do uczenia się.
- Na pewno. Zwłaszcza w taki dzień. Miała wielką ochotę złapać pióro, ale nic z tego nie wyszło. Przeleciało obok niej i ktoś inny go złapał.
- Jadła już panienka gruszki w czekoladzie? Są wyborne!
Powrót do góry Go down
Cilivren Farrell
Tańcząca z błyskawicami
Cilivren Farrell


Liczba postów : 83

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyNie Wrz 01, 2013 8:20 pm

Wzruszyła ramionami.
- Jeśli chcesz... Z tym tylko, że ja nie piję, wybacz. nie po tym, co przeżywałam przez te wszystkie lata- dopowiedziała sobie w myślach. Po tym, jak jej ojciec stał się pijakiem, ona w ogóle już nie chciała tykać alkoholu. Zawsze w oczach stawały jej sytuacje, w których on się denerwował i znowu rany na plecach zaczynały palić żywym ogniem. Nie, nie chciała nigdy pić.
Powrót do góry Go down
Nihal Troisi
Były złodziejaszek
Nihal Troisi


Liczba postów : 43

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyNie Wrz 01, 2013 8:21 pm

Poczułam lizanie po twarzy, było to co najmniej dziwne ale szybko uśmiechnęłam się.
-Dzięki, ale nic mi nie jest -Powiedziałam z uśmiechem i kiedy się podniosłam wytrzepałam szybko. Akurat z nieba zaczęły spadać pióra ciekawa tego wyskoczyłam w górę by szybciej złapać jedno z nich. Udało mi się zadowolona, cmoknęłam pióro. Niekoniecznie wiedziałam co ono mi daje ale skoro każdy je chciał i zlatywało w tak szczególny dzień musiało być niezwykłe. A takie rzeczy przyciągały mnie.
-Saga spójrz co mam - Mimo iż nazwałam wilka jego nickiem nie warknął wyjątkowo. Wrócił do mnie i powąchał je jak pies po tym pomachał ogonem. Ja sama schowałam je do sakwy.
Powrót do góry Go down
Adiel
Demoniczny przewodnik
Adiel


Liczba postów : 63

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyNie Wrz 01, 2013 8:23 pm

Po jej słowach poczuł się jakby dostał jakimś ciężkim kamieniem
-Chyba sobie żartujesz - wyraził swoje niezadowolenie na głos - Przyzwoitka z Ciebie czy co?
Coś czuł że towarzystwo Cilivren nie zadowoli go nawet w najmniejszym stopniu.
-Bawisz się chociaż jakoś? - Spróbował chociaż jeszcze raz. Jak na niego już i tak wykorzystuje ona ostatnio jego pokładów dobroci. O ile takie się gdzieś znajdują w nim.
Powrót do góry Go down
Mawgan
Wilczy książę
Mawgan


Liczba postów : 35

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyNie Wrz 01, 2013 8:28 pm

-Shelan-ognista (tak mówiono u nas o takich osobach)- Umówmy się za 15 min przy straganach, bardzo Cię przepraszam ale Pani kolegi Ferniego przewróciła się i muszę do niej pobiec (inaczej ferni miałby do mnie pretensję).

Wszystko w porządku?-zapytałem dziewczynę


Ostatnio zmieniony przez Mawgan dnia Nie Wrz 01, 2013 8:51 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Cilivren Farrell
Tańcząca z błyskawicami
Cilivren Farrell


Liczba postów : 83

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyNie Wrz 01, 2013 8:33 pm

- Nie, żadna ze mnie przyzwoitka. Po prostu... ach, nieważne. Jest święto. Dobra, ale nic mocnego. ugięła się w końcu słysząc urazę w głosie Adiraela. Ten jeden i jedyny raz się napije, w końcu było jej chole**ie zimno (wbrew wszystkiemu wełniany płaszcz i lniane ubranie pod spodem nie są aż tak ciepłe)
Powrót do góry Go down
Adiel
Demoniczny przewodnik
Adiel


Liczba postów : 63

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyNie Wrz 01, 2013 8:37 pm

-No i to mi się podoba - Normanie po tych słowach co usłyszał aż pokazał swoje ząbki zaostrzone. Nie czekając na więcej zaciągnął Cilivren pod stragan i zamówił dwa razy Grzane wino z cynamonem płacąc od razu 10 drakot. Nie było mu zimno żeby to zamówić, choć sam miał tylko koszulę i płaszcz jednak był to jedyny alkohol w zasięgu jego wzroku.
-Masz i się delektuj - Podał kufel gdy tylko dostał jeden.
Powrót do góry Go down
Shelan Erh
Ogniołak
Shelan Erh


Liczba postów : 69

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyNie Wrz 01, 2013 8:38 pm

- Ognista? - powtórzyła, wprost wstrząśnięta, z jaką łatwością trafił w jej przezwisko, ale natychmiast sobie przypomniała, że jej włosy musiały być w tej chwili rude. W końcu przed chwilę używała magii. - Dobrze, niech będzie, do zobaczenia.
Wysunęła z sakiewki przy pasie małą klepsydrę, żeby przypadkiem się nie zagapić. Tymczasem ruszyła w kierunku straganów już teraz, by zobaczyć, co tam ciekawego znajdzie. Shelan była zupełnie niewrażliwa na widok błyskotek, za to zainteresował ją płaszcz z ogrzewanym kołnierzem. Kuszące.
Powrót do góry Go down
Nihal Troisi
Były złodziejaszek
Nihal Troisi


Liczba postów : 43

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyNie Wrz 01, 2013 8:46 pm

Poczułam lizanie po twarzy, było to co najmniej dziwne ale szybko uśmiechnęłam się.
-Dzięki, ale nic mi nie jest -Powiedziałam z uśmiechem i kiedy się podniosłam wytrzepałam szybko. Akurat z nieba zaczęły spadać pióra ciekawa tego wyskoczyłam w górę by szybciej złapać jedno z nich. Udało mi się zadowolona, cmoknęłam pióro. Niekoniecznie wiedziałam co ono mi daje ale skoro każdy je chciał i zlatywało w tak szczególny dzień musiało być niezwykłe. A takie rzeczy przyciągały mnie.
-Saga spójrz co mam - Mimo iż nazwałam wilka jego nickiem nie warknął wyjątkowo. Wrócił do mnie i powąchał je jak pies po tym pomachał ogonem. Ja sama schowałam je do sakwy. Po chwili zauważyłam też towarzyszy
-Przepraszam on dawno nikogo nie widział ze swojej rasy

Powrót do góry Go down
Cilivren Farrell
Tańcząca z błyskawicami
Cilivren Farrell


Liczba postów : 83

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyNie Wrz 01, 2013 8:47 pm

-Dzięki- odpowiedziała mu i z wdzięcznością przyjęła gorący napar. Spróbowała trochę. Smak może nie był jakiś powalający, ale ciepło bardzo przyjemnie rozchodziło się po ciele. Na moment pozwoliła sobie na nie zawracanie uwagi na otoczenie i chwilę dla siebie. Spojrzała na Adiraela. Pomimo że czasem zachowywał się lekko z góry, to dało się go lubić. Po tym jak się ugięła uśmiechnął się i widać było lekko zaostrzone zęby. Co jak co, ale po tym rozpoznała że jest demonem. Ale w sumie, to nic jej to nie przeszkadzało.
Powrót do góry Go down
Mawgan
Wilczy książę
Mawgan


Liczba postów : 35

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyNie Wrz 01, 2013 8:57 pm

-To ja przepraszam za Ferniego, to pani się przewróciła nie ja. Nazywam się Lyari, niech pani lepiej nie staje na wilku, one bywają baaardzo nieprzewidywalne.
Powrót do góry Go down
Adiel
Demoniczny przewodnik
Adiel


Liczba postów : 63

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyNie Wrz 01, 2013 8:58 pm

Jego kufel już był do połowy wypity, nie żeby aż tak bardzo mu smakował ale po prostu miał na to ochotę. Jednak nieco gorąco mu z bardo się zrobiło. Wiedział że raczej to nie jest normalne ale nieco rozpiął od góry swój płaszcz. Po tym rzucił kilka słów w stronę Cili
-Jesteś człowiekiem co nie?
Powrót do góry Go down
Cilivren Farrell
Tańcząca z błyskawicami
Cilivren Farrell


Liczba postów : 83

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyNie Wrz 01, 2013 9:01 pm

- Tak odpowiedziała mu od razu. Dla niej rasa nie miała wielkiego znaczenia, każdy był równy. Nie czuła uprzedzenia do niektórych z nich, jak to większość ludzi. Dla niej osoba to osoba, wszystko zależy od jej charakteru.- A ty jesteś demonem, prawda?
Powrót do góry Go down
Mawgan
Wilczy książę
Mawgan


Liczba postów : 35

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyNie Wrz 01, 2013 9:03 pm

a


Ostatnio zmieniony przez Mawgan dnia Nie Wrz 01, 2013 9:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Nihal Troisi
Były złodziejaszek
Nihal Troisi


Liczba postów : 43

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyNie Wrz 01, 2013 9:04 pm

-Jestem Nihal, mam nadzieje że przyjdzie się nam jeszcze spotkać - Uśmiechnęłam się lekko i ukłoniłam. - A to jest Sagarell, ale jak słysząłam już wie to Pan.
Powrót do góry Go down
Adiel
Demoniczny przewodnik
Adiel


Liczba postów : 63

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyNie Wrz 01, 2013 9:11 pm

Nie można powiedzieć że nienawidził czy uwielbiał jakaś rasę. Ale jeśli chodzi o ludzi oni najbardziej odczuwali ból. To oni zazwyczaj są najsłabsi i często dają ponieść się jego słowom. Dlatego lubił się nimi zabawiać.
-Tak jestem demonem - Nie było to kłamstwem ale i też nie całkowitą prawdą. On wiedział że nie jest stuprocentowym demonem. Jednak dlaczego miałby o tym mówić komuś. Po za tym ostatnio wspomniano mu coś o tym głupim rozdwojeniu jaźni i w jakimś stopniu to wyjaśnienie zaakceptował.
Powrót do góry Go down
Shelan Erh
Ogniołak
Shelan Erh


Liczba postów : 69

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyNie Wrz 01, 2013 9:12 pm

Shelan zdążyła oddać się bez reszty oglądaniu ciepłych zimowych czap, więc kiedy usłyszała za plecami huknięcie męskiego głosu, to aż drgnęła. Obróciła się.
- A co proponujesz... em... przepraszam, nie pamiętam imienia panie...
Nie pamiętała, żeby w ogóle się przedstawiał, ale mogła być zbyt zajęta oglądaniem Sowy.
Powrót do góry Go down
Mawgan
Wilczy książę
Mawgan


Liczba postów : 35

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyNie Wrz 01, 2013 9:12 pm

Wiem-uśmiechnąłem się- jeżeli chodzi pani czasem nocą po lesie to na pewno się spotkamy.
Masz bardzo miłego wilka. Koniecznie musimy się jeszcze spotkać, niestety będę już musiał zmykać. Nazywam się Lyari, myślę że Ferni wyczuje Sagarela nawet z lasu. Do zobaczenia- odszedłem głupio mi było tak bez dłuższej rozmowy ale przecież zaprosiłem Shelan na coś do picia.

-Cześć Shelan! Bardzo cie przepraszam za to że musiałaś na mnie czekać, czego się napijesz?
Powrót do góry Go down
Cilivren Farrell
Tańcząca z błyskawicami
Cilivren Farrell


Liczba postów : 83

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyNie Wrz 01, 2013 9:16 pm

No, skoro to potwierdził, to teraz dziewczyna powinna trochę bardziej uważać.
Po odpowiedzi Adiraela umilkła sącząc grzane wino. Ciekawe co jeszcze się stanie tego wieczoru. W sumie, to jutro z samego rana, jak zwykle zresztą, ma ćwiczenia. Ale mniejsza z tym, czasem nie śpi przez kilka dni a i tak się zjawia. Tym więc nie powinna się przejmować.
Powrót do góry Go down
Mawgan
Wilczy książę
Mawgan


Liczba postów : 35

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyNie Wrz 01, 2013 9:19 pm

-Lyari-uśmiechnął się-ta czapa jest bardzo słaba, zniszczy ci się w ciągu jakiegoś miesiąca, zupełnie nie wiem za co biorą te drakoty. To czego się napijesz?


Ostatnio zmieniony przez Mawgan dnia Nie Wrz 01, 2013 9:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Shelan Erh
Ogniołak
Shelan Erh


Liczba postów : 69

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyNie Wrz 01, 2013 9:26 pm

- Pewnie masz rację - odrzekła i odłożyła czapę, dziękując sprzedawczyni. - Może... hmm... właściwie to obojętnie, byle było gorąco. Mróz już przyszedł, czujesz?
Potarła o siebie dłonie i poszła za nim. Ubrała się trochę cieplej na tę okoliczność, ale zauważyła, że niektórzy przyjezdni byli zupełnie zaskoczeni tym, jak dosłownie powinni byli potraktować oświadczenie, że Biała Sowa PRZYNOSI porę śnieżną.
Dotarli do jakiegoś kramiku i Shelan rozejrzała się po propozycjach.
- Może jakiś owocowy napar?
Powrót do góry Go down
Mawgan
Wilczy książę
Mawgan


Liczba postów : 35

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyNie Wrz 01, 2013 9:28 pm

-Zgoda, słyszałem że jesteś mistrzynią magii?

-Dwa napary owocowe poproszę, ile płacę?-zapytałem w międzyczasie sprzedawcę
Powrót do góry Go down
Adiel
Demoniczny przewodnik
Adiel


Liczba postów : 63

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyNie Wrz 01, 2013 9:31 pm

Jego kufel był całkowicie pusty i szczerze nie wiedział co z nim zrobić. W końcu go gdzieś wyrzucił.
-No nic na razie - Powiedział zabierając się - Może jeszcze się zobaczymy - Rzucił na odchodne pokazując jej rękę na pożegnanie jakby machał ale szybko wtopił się w tłum gdzie później zniknął.

[zt]
Powrót do góry Go down
Cilivren Farrell
Tańcząca z błyskawicami
Cilivren Farrell


Liczba postów : 83

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyNie Wrz 01, 2013 9:33 pm

Doprawdy, dziwna była z niego osoba. Ale dziewczyna wzruszyła ramionami. Całkiem nieźle jej się z nim rozmawiało, miała nadzieję, że się jeszcze spotkają. Ona została za to na miejscu i dopijała jeszcze gorący napar.
Powrót do góry Go down
Shelan Erh
Ogniołak
Shelan Erh


Liczba postów : 69

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyNie Wrz 01, 2013 9:36 pm

- Cztery drakoty - padła odpowiedź.

Shelan spojrzała na Mawgana z zaciekawieniem.
- Tak, ale jestem nią od niedawna i jestem zdziwiony, że wie już o tym ktoś spoza Uczelni i pałacu - odrzekła. - A ty? Nie wyglądasz, jakbyś był stąd.
Powrót do góry Go down
Mawgan
Wilczy książę
Mawgan


Liczba postów : 35

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyNie Wrz 01, 2013 9:44 pm

-Pochodze z daleka, mieszkam w chatce w Puszczy. Jestem myśliwym ale uwielbiam walczyć szablą-oparłem rękę na rękojeść- Tylko zgadywałem, wyglądasz na potężnego maga a masz znak nauczyciela i czuć od ciebie władzę.-powiedziałem

-Tak naprawdę to wiem to dzięki ferniemu i jego romowie z sagarelem-pomyślałem.

-Proszę,- rzekłem płacąc złotem
Powrót do góry Go down
Shelan Erh
Ogniołak
Shelan Erh


Liczba postów : 69

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyNie Wrz 01, 2013 9:51 pm

Uniosła brew. Ciekawa teoria, a Shelan właściwie nie do końca spodobało się to, że miałaby tak wyglądać. Musiała się nad tym zastanowić, ale doszła do wniosku, że mężczyzna nie chciał jej urazić, więc nie pociągnęła tego wątku.
- Przeważnie słyszę, że Wielki Mag Uczelni powinien być staruszkiem z brodą, a nie młodą dziewczyną - odrzekła, co miło dowodzić, że rzadko słyszy, by pasowała do tej roli. - Ale dobrze jest usłyszeć wreszcie słowa uznania.
- Mieszkasz tylko ze swoim wilkiem, czy masz rodzinę?
Powrót do góry Go down
Mawgan
Wilczy książę
Mawgan


Liczba postów : 35

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyPon Wrz 02, 2013 7:42 pm

-Z Fernim-padła szybko odpowiedź-mieszkamy po środku puszczy w drewnianej chatce. Czasami wpadamy do miasta, na przykład jak usłyszymy o jakiejś uroczystości, albo jak przychodzimy coś kupić albo sprzedać.
-Co robicie na "Uczelni"?-zapytałem z ciekawością.
Powrót do góry Go down
Shelan Erh
Ogniołak
Shelan Erh


Liczba postów : 69

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyPon Wrz 02, 2013 7:54 pm

Shelan przyjęła jeden z kubków z naparem i uniosła go do ust. Pachnąca owocami ciepła para owiała jej twarz, ogrzewając i relaksując.
- Na Uczelni jest wiele zajęć - rzekła. - Mamy zwykłych nauczycieli, którzy uczą miejscowe dzieci pisać, czytać i dodawać. Mamy też nauczycieli, którzy uczą magii młode Taniele, badają, zgłębiają tajemnice magii, a często też zajmują się polityką i pomocą dla społeczeństwa. Ja jako Wielka Mistrzyni muszę dbać o funkcjonowanie całej Uczelni. Należę też do zgromadzenia doradczego Cesarzowej.
Powrót do góry Go down
Mawgan
Wilczy książę
Mawgan


Liczba postów : 35

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyPon Wrz 02, 2013 8:08 pm

-Czy osoby niemagiczne mogą korzystać z magii?-odpowiedziałem po chwili zastanowienia
Powrót do góry Go down
Cilivren Farrell
Tańcząca z błyskawicami
Cilivren Farrell


Liczba postów : 83

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyPon Wrz 02, 2013 8:09 pm

Jako że nie miała już za bardzo co robić, odeszła od straganu, kupiła jakieś suszone owoce dla Cathala. Szkoda, że nie mogła go tutaj zabrać, bo chętnie by to zrobiła. Ale cóż- w takim tłumie nie było miejsca dla konia. Schowała zakupioną rzecz do sakiewki przy pasie i zaczęła prześlizgiwać się do jednej z ulic, którą mogła opuścić plac i udać się do stajni w koszarach.
[zt]
Powrót do góry Go down
Shelan Erh
Ogniołak
Shelan Erh


Liczba postów : 69

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyPon Wrz 02, 2013 8:23 pm

- Nie, niestety nie - odrzekła. - Magię się ma albo nie, nie można się jej nauczyć, jeśli nie posiada się tej szczególnej energii. Chyba, że masz na myśli takie rzeczy jak dzierżenie magicznej broni, wtedy jest to wykonalne.
Powrót do góry Go down
Mawgan
Wilczy książę
Mawgan


Liczba postów : 35

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyPon Wrz 02, 2013 8:35 pm

-Aha-odpowiedziałem wypijając prawie wystygły już napój za jednym razem-Czy jako Mistrzyni Magii chodzisz czasem po lesie albo po puszczy?
Powrót do góry Go down
Shelan Erh
Ogniołak
Shelan Erh


Liczba postów : 69

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyPon Wrz 02, 2013 8:41 pm

Zerknęła na niego, zaintrygowana tym pytaniem.
- Czasami chodzę. Dlaczego pytasz?
Powrót do góry Go down
Ihraleine
Depcząca głowy
Ihraleine


Liczba postów : 15

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyWto Wrz 03, 2013 5:31 am

Dziewczyna spojrzała na swoją rozmówczynie. No cóż, może szczerze zazdrościła Ihraleine, a może powiedziała to tylko z grzeczności. Tanabrae nie miała ochoty w to wnikać, z resztą to była jej sprawa. Za moment znów o coś zapytała, kiedy uświadomiła sobie, ze chodzi o jedzenie od razu zaburczało jej w brzuchu. Myślała, że zapadnie się pod ziemię i wróci jakimś szlakiem do domu. Głupio było się przyznawać, że jest się bezrobotnym złodziejem, który ma własną plantacje ziela.
- Nieee, mam uraz bo co roku kiedy coś kupię na straganie mam problemy z trawieniem. - Na szybko wymyśliła powód, czemu nic nie je, chociaż powinna.
Zauważyła, że niektórzy zaczynają się już z wolna rozchodzić z placu, w sumie nic dziwnego. Sowa przyleciała, śnieg zaczął prużyć... Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Teraz tylko pytanie czy chochliki przygotowały szklarnie na roślinki.
Powrót do góry Go down
Miravea Tal'Rhani
Wredna, ale kochana pani admin
Miravea Tal'Rhani


Liczba postów : 42

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyWto Wrz 03, 2013 4:18 pm

- Naprawdę? - zdziwiła się. - To dość dziwna sytuacja. Nie chcę wypytywać i być niekulturalna, ale czy ma to panienka za każdym razem? Jeśli tak, to trzeba będzie skontrolować kramy. Coś tu jest nie tak. Albo ma panienka może problemy z żołądkiem?
Zmartwiła ją nieco ta sytuacja. Mira należała do osób, które jednak nigdy nie chciały krzywdy ludzkiej, wręcz przeciwnie, raczej chciały jej zapobiegać.
Powrót do góry Go down
Mawgan
Wilczy książę
Mawgan


Liczba postów : 35

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptySro Wrz 04, 2013 4:49 pm

-Zastanawiałem się ...-powiedziałem patrząc szybko na księżyc-Zastanawiałem się nad pewną sprawą ale niestety będę musiał powiedzieć ci o niej innym razem. Musze koniecznie wracać do chatki bo inaczej ...-urwałem zastanawiając się co będzie dobrym wytłumaczeniem na prawie niepowstrzymaną chęć zawycia- inaczej powrót do chatki może być niebezpieczny. Wiesz przecież jak zachowuje się Puszcza nocą.

Czekałem tylko na słowa pożegnania. Po nich chciałem wręcz biegiem pobiec do Puszczy.
Powrót do góry Go down
Shelan Erh
Ogniołak
Shelan Erh


Liczba postów : 69

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptySro Wrz 04, 2013 5:31 pm

- Oczywiście, leć - odrzekła. - Jeśli byś mnie kiedyś szukał, znajdziesz mnie w Uczelni. Dziękuję za herbatę.
Pożegnała go uśmiechem i sama również wróciła do swoich obowiązków.

[z/t]


Ostatnio zmieniony przez Shelan Erh dnia Sro Wrz 04, 2013 5:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Mawgan
Wilczy książę
Mawgan


Liczba postów : 35

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptySro Wrz 04, 2013 5:35 pm

-Do zobaczenia ognista,- odkaszlnąłem- znaczy Shelan.

Po czym odwróciłem się i odszedłem, po chwili zacząłem biec, Ferni biegł obok mnie. Biegliśmy aż do Puszczy.

[zt]
Powrót do góry Go down
Ihraleine
Depcząca głowy
Ihraleine


Liczba postów : 15

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptySro Wrz 04, 2013 7:06 pm

- Po prostu chyba toleruje tylko własne wyroby. - Wzruszyła ramionami. Rozejrzała się po okolicy, większość zniknęła bo wszystko co miało być, już się stało.
- To chyba już czas na mnie, nic nowego. - Uśmiechnęła się kącikiem ust i odeszła z placu.
[z/t]
Powrót do góry Go down
Lady Vernea
Najwyższa Cesarzowa Shiwath
Lady Vernea


Liczba postów : 96

Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 EmptyPią Wrz 06, 2013 5:53 pm

Z uwagi na to, że festiwal dobiegł końca, robię wszystkim pozostałym ZT! Bilokacja zablokowana.
Powrót do góry Go down
https://biala-sowa.forumpl.net
Sponsored content





Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Plac główny
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Hol główny
» Plac treningowy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shiwath :: Pałac Cesarski Shiwath nad stolicą :: Drzewo Życia-
Skocz do: